Як потрібно доглядати за фарбованим волоссям?

Як потрібно доглядати за фарбованим волоссям?

Фарбоване волосся – це не лише зміна зовнішнього вигляду, але й велика відповідальність за їхнє здоров'я та вигляд. Якісний догляд за фарбованим волоссям грає важливу роль у збереженні не лише краси, але й здоров'я. Правильно підібрані засоби допомагають зберегти інтенсивність кольору, запобігти пошкодженню та зберегти природний блиск волосся.

Як доглядати за фарбованим волоссям? Це питання собі ставить багато жінок. Адже усі вони розуміють, що адекватний догляд за фарбованим волоссям вдвічі важливий. По-перше, для підтримки яскравого кольору. А по-друге – для збереження здоров'я шкіри голови та волосяних фолікул. Використання спеціальних шампунів та кондиціонерів, які містять натуральні компоненти та вітаміни, допомагає уникнути втрати кольору та зберегти пасма м'якими та здоровими. Крім того, регулярне застосування засобів для захисту від термічних впливів, таких як термозахисні спреї та серуми, допомагає запобігти пошкодженню та зберегти природний блиск.

Що ще допоможе зберегти красу та природний блиск фарбованого волосся? Звичайно що вибір правильного догляду та вибору відповідних засобів. Регулярне використання спеціальних продуктів та уникнення агресивних процедур допоможе забезпечити вашим пасом максимальний захист та зберегти їх красу на тривалий час.

Домашній догляд за фарбованим волоссям

Правильний домашній догляд вимагає уважної уваги та правильного підходу. Перш за все, важливо вибрати шампунь, призначений спеціально для фарбованого волосся. Такі шампуні містять додаткові складники, що допомагають зберегти інтенсивність кольору та запобігти вимиванню.

Крім того, частота миття також грає важливу роль у збереженні кольору та здоров'я. Для фарбованого рекомендується мити волосся рідше, ніж для натурального. Часте миття може спричинити вицвітання кольору, тому варто обрати час між миттями щонайменше 2-3 дні.

Нарешті, важливо використовувати додаткові засоби для догляду. Це кондиціонери, бальзами, маски, тоніки. Вони допоможуть зберегти локони м'якими, здоровими і зберегти інтенсивність кольору. Правильний домашній догляд за фарбованим волоссям дозволить вам насолоджуватися красивими та блискучими пасмами тривалий час після фарбування. А про те, яким провинен бути професійний  догляд за волоссям, читайте у статті.

Основні правила догляду за фарбованим волоссям 

Догляд за фарбованим волоссям вимагає особливої уваги та певних правил, щоб забезпечити тривалий залишок кольору та здоров'я пасом. Ось кілька базових принципів, які допоможуть зберегти відтінок та стан локонів:

  1. Вибирайте шампуні, кондиціонери та маски, спеціально призначені для фарбованого волосся. Ці засоби містять компоненти, які допомагають зберегти кольоровий пігмент та запобігти вигоранню. Наприклад, шампунь та кондиціонер Color Protect. Вони розроблені на основі інноваційної технології FiberHance™ BM на основі антиоксидантів ягід годжі, що пролонгує яскравий колір, інтенсивно відновлює та зміцнює внутрішню структуру кератину на молекулярному рівні.
  2. Уникайте гарячої води та агресивного миття, оскільки це може призвести до вимивання кольору. Використовуйте прохолодну або теплу воду та наносьте шампунь і кондиціонер обережно, уникаючи потертості.
  3. Перед використанням праски, фену або інших термічних інструментів нанесіть на волосся термозахисний спрей або крем. Це допоможе уникнути пошкодження та зберегти його структуру під час стайлінгу.

Дотримання цих простих правил дозволить зберегти кольоровий пігмент та здоров'я волосся протягом тривалого часу, забезпечуючи їм максимальний захист та догляд.

Вибір засобів для догляду за фарбованим волоссям 

Не секрет, що стійке фарбування здатне викликати ламкість та сухість волосся, саме тому після фарбування потрібен особливий догляд. Звичайний шампунь не здатний доглядати за кольором, адже його основна задача – очистити шкіру голови та пасма. Через миючі компоненти він навпаки швидше вимиває колір.

Серія від Marie Fresh ідеально підійде для фарбованого та знебарвленого волосся на кожен день.Набір Color Protect також підходить для професійного догляду. Він містить активні компоненти та антиоксидантам ягід годжі у складі. Саме на такі компоненти варто звертати увагу при виборі шампуню та бальзаму.

І не забувайте про те, що вибір фарби теж відіграє велику роль. Структура пасм кожної з нас – індивідуальна, і по-різному може відреагувати на стайлінгові процедури. 

Як захистити фарбоване волосся від зовнішніх впливів 

Фарбоване волосся завжди потребує додаткового захисту від зовнішніх факторів. Адже вони можуть негативно впливати на його колір та структуру. Ось кілька порад, які допоможуть забезпечити надійний захист:

  1. Почніть зі захисту від сонця. Ультрафіолетові промені можуть викликати вигорання кольору. Щоб запобігти цьому, використовуйте засоби для захисту від сонця з SPF або носіть головний убір. Особливо під час тривалих перебувань на відкритому повітрі.
  2. Хлорована вода також може шкодити фарбованому волоссю, викликаючи його висушування та вигорання кольору. Перед купанням у басейні використовуйте спеціальний шампунь або захисний спрей, щоб утворити бар'єр, який запобігає попаданню хлору на пасма.
  3. Уникайте частого використання термічних засобів для укладання, таких як фен чи праска для вирівнювання. Вони можуть висушувати пасма та викликати пошкодження фарби. Якщо вам дійсно потрібно використовувати термічні засоби, завжди використовуйте термозахисний спрей перед ними.

Дотримуючись цих порад, ви зможете забезпечити ефективний захист для вашого фарбованого волосся, допомагаючи зберегти його красу та здоров'я навіть у важких умовах.

Підсумовуючи, можна додати, що фарбоване волосся вимагає особливої уваги, оскільки воно потребує додаткового захисту та живлення для збереження кольору та здоров'я. Правильний догляд за волоссям – це не лише про естетичний аспект, але й про збереження його структури та відтінку. Адекватний догляд допомагає підтримувати живлення та вологу, запобігаючи пошкодженню та вигоранню кольору.

Важливість правильного догляду для фарбованого волосся важко переоцінити. Постійне використання агресивних хімічних компонентів під час фарбування може призвести до пошкодження структури та втрати його природного блиску. Відповідно, важливо обирати високоякісні фарби та продукти для догляду, що забезпечать не лише стійкий колір, але й живлення та захист від зовнішніх впливів. Засоби для фарбованого волосся від Marie Fresh – чудовий варіант.