Консультація косметолога

Унікальний тест, розроблений коcметологом бренду Marie Fresh Cosmetics, який допоможе підібрати ваш індивідуальний догляд!

Чи знайома вам ситуація, коли ви купуєте засіб по догляду, а він не підходить? Я думаю, з цим стикалася кожна дівчина. Розчарування і відчуття даремно витрачених грошей - ось що відчуває кожна з нас. Ми вирішили покласти цьому край. Більше ніяких непотрібних покупок! Нашою місією є допомогти кожній дівчині і жінці підібрати догляд, який буде підходити саме її поточному стану шкіри.

Питання:
1234567
Скільки Вам років?
Ви маєте відчуття стягнутості і сухості після вмивання водою?
Ви не уявляєте свій день без зволожуючого крему. Іноді у Вас виникають місцями лущення та почервоніння на обличчі. Ваша шкіра матова і ніколи не блищить.
У Вас жирніє шкіра?
Більшу частину часу Ви можете обійтися без крему. Ваша шкіра по всьому обличчю до обіду вже блищить, і Ви не уявляєте свій день без матуючої пудри. Ваші пори розширені та є чорні цятки.
У Вас жирніє Т-зона, а щоки залишаються сухими?
Ви відзначаєте, що Ваші щоки схильні до сухості, а Т-зона (лоб, ніс і підборіддя) - до жирності. Ваші пори розширені і схильні до утворення чорних цяток тільки в зоні носа.
Чи є у Вас запалення на шкірі обличчя?
На Вашому обличчі виникають на постійній основі запальні елементи кількістю 3-5 на кожній половині. Ваша шкіра жирна та схильна до закупорювання пор.
Чи є у Вас мімічні зморшки?
Ваша шкіра суха, тонка, з втраченим тонусом. Вона схильна до утворення зморшок, особливо мімічних (навколо рота, очей).
Чи є у Вас ознаки гравітаційного типу старіння обличчя?
У вас жирна або комбінована шкіра, але є вікові зміни у вигляді втрати чітких контурів обличчя. Ваш овал «поплив». Ви почали помічати у себе «бульдогові» щічки та носогубні зморшки.
Переглянути замовлення
Ваш кошик порожній
Перейти в каталог продукції
Вибір подарункової упаковки
Подарункова коробка
Розмір: 20*15*7
150 грн.