Про Бренд

Привіт! 👋
Мене звати Марина, я засновниця Бренду Marie Fresh Cosmetics.

За освітою лікар, а за покликанням – косметолог. Так і знайшла себе та своє покликання в б'юті-індустрії.

На початку свого шляху я була сповнена ентузіазму змінити цей світ і зробити всіх жінок найгарнішими. Але, зіткнувшись із реальністю, зрозуміла, що світ косметології не завжди про красу, здоров'я і молодість, а часто про гроші і тільки про них.

Слідом за розчаруванням прийшла ідея – створити власний Бренд, де все буде по-іншому. Де в центрі уваги буде Дівчина будь-якого віку з її індивідуальними потребами, а ми будемо на сторожі її Краси.

Засновниця бренду Marie Fresh Cosmetics
Ми взялися за складну справу – робити все максимально якісно, ​​ефективно і доступно. І головне – чесно.

Ми впевнені, що краса кожної жінки унікальна, і що її можна та потрібно підтримувати.

Наше завдання – показати та довести вам, що не тільки регулярні візити до косметолога і дорогі процедури в силах підтримати вашу красу і зберегти молодість. Ми хочемо навчити вас і показати правильний шлях в догляді за обличчям. Наша мета – економія вашого часу, здоров'я та грошей. У нас ви знайдете правильний комплексний догляд за обличчям - без експериментів, без сумного досвіду, без втрати грошових коштів.

 

Наші клієнти

Наші клієнти – це жінки різного віку, кожна з яких унікальна та має свої особливості шкіри обличчя. Усі жінки приходять до нас з різними потребами та проблемами. Усі побажання, які ми в змозі здійснити, ми намагаємося врахувати. Кожна Клієнтка – наша цінність, заради якої ми працюємо.

Ми намагаємося допомогти кожній дівчині та жінці знайти свій унікальний та комплексний підхід до догляду за шкірою.

Чим ми займаємось

Ми досліджуємо проблеми шкіри, такі як: надчутлива, проблемна, зневоднена шкіра, типи старіння та ін. Ми шукаємо способи їх вирішення, використовуючи не тільки природні компоненти, а й наукові дослідження. Нашим пріоритетом у виготовленні косметики є якість. Тому ми використовуємо найкращу сировину для косметики, яку закуповуємо у Німеччині, Франції, США, Голландії та Іспанії.

Косметика Marie Fresh Cosmetics виготовляється у лабораторних умовах, тому кожен флакон крему відповідає виробничим стандартам, з максимальним збереженням корисних властивостей масел і активів.

Ми дбаємо про наших Клієнтів, тому намагаємося мінімізувати споживчий кошик. Вам не потрібні тисяча та один засіб, достатньо 3-4 засоби, які будуть ідеально підходити та покриють усі етапи догляду за шкірою.

 

Гарантія якості

Використовуючи продукцію Українського Бренду, хочеться бути впевненою в якості та безпечності косметики, виготовленої з любов'ю. Якщо так, то ви звернулись за адресою!

  • Уся сировина для нашої продукції має паспорти якості та закуповується тільки у перевірених постачальників, які працюють зі світовими брендами.
  • Компанія отримала європейський сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice).
  • Косметика виготовляється виключно на професійному обладнанні зі спеціальної лабораторної сталі та інших матеріалів, які мають бути на виробництві.
  • Процес приготування чітко стандартизований і включає в себе перевірку сировини та готового продукту на регулярній основі.
  • Рецептури були розроблені фахівцями-технологами косметичної продукції та перевірені лікарями-косметологами на предмет вирішення саме тих завдань, які ставилися перед засобами.

 

 

Користуючись продукцією нашого Бренду, ви можете бути впевненою на 100%, що отримаєте робочу, активну, якісну косметику, яку зробили з любов'ю.

Уся сировина для нашої продукції має паспорти якості та закуповується тільки у перевірених постачальниківПрофесійне обладнання зі спеціальної лабораторної сталі та інших матеріалів, які мають бути на виробництвіПроцес приготування чітко стандартизований і включає в себе перевірку сировини та готового продукту на регулярній основіКосметика виготовляється виключно на професійному обладнанні зі спеціальної лабораторної сталі та інших матеріалів, які мають бути на виробництві