Різновиди саліцилового пілінгу
Поверхневий пілінг має в складі не більше 20% кислоти, а рівень pH становить 2-3,2. Це м'яка процедура, яка легко переноситься шкірою, не викликаючи активного лущення і почервоніння. Використовувати її можна починаючи з 16 років, усуваючи акне навіть на самій молодій шкірі.
Серединний саліциловий пілінг передбачає використання 30% кислоти з 1,3-3 pH. Після цієї процедури шкіра відбілюється і стає більш еластичною. Найкраще застосовувати цей різновид після 35 років. Серединний пілінг також усуває сліди постакне і бореться з дрібними зморшками.
Під час процедури Marie Fresh Cosmetics використовується саліциловий пілінг Mesoestetic з концентрацією молочної кислоти 20% pH 1,8. Тривалість сеансу — 1 година.
Особливості саліцилового пілінгу
У пілінгу на основі саліцилової кислоти є декілька переваг:
-
шкіра стає більш пружною;
-
у порах активно розчиняються комедони та інші запальні елементи;
-
наслідки акне стають менш помітними;
-
завдяки вибілюючому ефекту знижується ступінь гіперпігментації.
-
саліцилову кислоту успішно застосовують для усунення вугрів, лікування себореї і гіперкератозу.
Під час процедури саліцилового пілінгу може виникнути неприємне відчуття на шкірі і печіння — це нормальний ефект, що виникає через активність діючих речовин. Після пілінгу на шкірі може бути відчуття сухості і лущення. Краще не намагатися самій прибрати скоринки — це може призвести до появи шрамів. Після серединного пілінгу з високою концентрацією діючої речовини потрібно не менше тижня на відновлення шкіри.
Протипоказання
До переліку протипоказань входять:
-
надмірна чутливість або алергічні реакції на компоненти препарату;
-
запалення на обличчі;
-
гострий герпес;
-
опіки або пошкодження шкіри;
-
купероз;
-
вагітність або лактація.
Детальніше про процедуру саліцилового пілінгу
Саліциловий пілінг рекомендований восени або взимку, коли рівень сонячної активності знаходиться на мінімумі. Його не можна поєднувати з використанням резорцину або оксиду цинку. Найкраще він показує себе саме для жирної і проблемної шкіри.
Етапи саліцилового пілінгу
-
З шкіри знімають макіяж і видаляють забруднення.
-
На шкіру наноситься розчин, що має пом'якшувальний і знежирюючий ефект.
-
За допомогою віялового пензля наносять саліцилову кислоту і залишають її на час, розрахований виходячи з потреб шкіри клієнта.
-
Після закінчення витримки кислоти, її нейтралізують теплою водою.
-
В кінці на шкіру наносять засоби із заспокійливою дією.
Після саліцилового пілінгу деякий час не можна вмиватися (1 добу після поверхневого, 2 — після серединного). Також краще хоча б на тиждень перестати ходити до басейну або солярію. В період реабілітації варто користуватися сонцезахисним кремом з високим рівнем SPF-захисту.