0

Доставка та оплата

Оплата

ПЕРЕДПЛАТА ЧЕРЕЗ LIQPAY

Ви можете здійснити оплату замовлення за допомогою системи Liqpay. Після вибору даного методу ви потрапите на сторінку платіжної системи Liqpay, де Ви зможете вибрати будь-який зручний для Вас метод і оплатити миттєво.

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Під час оформлення замовлення Ви матимете можливість обрати варіант оплати "При отриманні". З Вами може зв'язатись менеджер для уточнення деталей перед відправкою замовлення. У відділенні Нової Пошти Ви оплачуєте замовлення і зворотну відправку грошових коштів (20 грн + 2% від суми переказу).

Доставка

У ВІДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Після розміщення замовлення, ми оформимо його доставку у відділення в найближчі терміни. Доставка косметики безкоштовна (за наш рахунок) при замовленні на суму від 1000 грн включно або для постійних клієнтів. Але враховуйте, що при виборі оплати «При отриманні» зворотню відправку коштів (20 грн + 2% від суми переказу) оплачуєте Ви.

АДРЕСНА ДОСТАВКА

Якщо ви хочете отримати замовлення, не виходячи з дому чи офісу, вибирайте цей тип доставки. Для цього достатньо вказати, що ви хочете адресну доставку від компанії Нова пошта.

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів", у разі виникнення сумнівів в якості споживаного товару, такий товар повинен пройти спеціалізовану експертизу.

Обмін або повернення грошових коштів за такий товар здійснюється тільки за результатами експертизи.

Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника. Після проведення експертизи - наші менеджери повідомлять вас по телефону про результати і нададуть документ для підтвердження.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

Сума, сплачена за товар, повертається таким же способом, яким вона була внесена: готівкою, якщо покупка була оплачена готівкою або перерахуванням на банківський рахунок, якщо оплата була проведена безготівковим способом.

Переконливе прохання перевіряти комплектність і цілісність замовлення за місцем отримання товару (пошта, кур'єрська пошта). У разі порушення цілісності товару обов'язково оформляйте претензію службі доставки. Ми страхуємо всі посилки на повну суму покупки.

За цілісність товару в процесі перевезення, інтернет-магазин Marie Fresh Cosmetics відповідальності не несе!